Miasto Dzieci już zamknięte

Miasto Dzieci już zamknięte

Zabawa w pracę w Mieście Dzieci zakończona. Chóralne i gromkie „tak!” w odpowiedzi na pytanie oficjalnie kończącej tę dziecięcą przygodę przewodniczącej Rady Miejskiej Joanny Gadzińskiej było największą nagrodą dla organizatorów.

IMG_2687

 

W realizację tego projektu, który objął blisko 650 dzieci ze Świdnicy, gminy Świdnica i Jaworzyny Śląskiej, zaangażowanych było ponad 200 osób – sponsorów-pracodawców, opiekunów, wolontariuszy i organizatorów.

Ostatniego dnia Miasta Dzieci w Świdnicy nawet padający non-stop deszcz nie przeszkodził w dobrej zabawie, zakupowym szaleństwie i spełnianiu dziecięcych marzeń. Hitem tego turnusu były tablety. Mógł na nie jednak zarobić tylko ten, kto zarobione pieniądze oszczędzał przez cały turnus na lokacie. Bank Zachodni WBK zadbał już o to, żeby oprocentowanie było odpowiednio motywujące.

Wszystkim osobom, które włączyły się w realizację Miasta Dzieci życzymy, byśmy spotkali się za rok i aby dołączali do nas nowi chętni, by sprawiać dzieciom radość. Nie mamy już wątpliwości, że w przyszłym roku także zrealizujemy ten projekt. Nie mamy też wyjścia – dzieci zapytane o to, czy chcą Miasta Dzieci za rok, wniebogłosy krzyczały… „TAK!”